Projekty - Přehled prací

Káždý projekt je unikátní a nelze tak přistupovat ke dvěma stejně. Vše stavím na vlastním systému, který neustále rozvíjím. Ten mi dává volnost v realizaci požadavků dle Vašich konkrétních představ. Mezi mými projekty najdete jednostránkové prezentační aplikace, střední webové aplikace, ale i rozsáhle projekty, které mají sofistikované systémy jako například pro pořádání turnajů s vlastním vyhodnocováním.

Ovagames

ecity-tour-cz-logo 

Ovagames pořádá herní veletrh v Ostravě, kde se konají finále celoročního snažení a zároveň si návštšvníci mohou vyzkoušet všechny možné herní atrakce.

Esport City Tour

ecity-tour-cz-logo 

Esport City Tour je projekt, který pořadá turnaje mezi městy a přináší tak e-sport mezi nás. Na konci roku vyjde ze zapojených měst celkový vítěz.

Ztracená Atlantida

ztracena-atlantida-logo

Dětské letní tábory Ztracená ATLANTIDA jsou pořádány dětským občanským sdružením Zicherka, z.s.. Svůj týden či dva týdny zábavy si mohou užít děti od 6 do 17 let.

Ovachamp

Mistrovství Ostravy v počítačových, konzolových a mobilních hrách. Zkráceně Ovachamp pořádají pravidelné turnaje v různých žánrech jak online tak offlie.

JRFF

JRFF se věnuje webové/propagační grafice, návrhu designu, 3D tisku či focení osob či věcí. Na jeho stránkách naleznenete ukázky jeho tvorby.

Penzion u Alvina
Optika ToDo

Rodinná firma s letitou zkušeností v oblasti oční optiky a péče o zrak. Nabízí široký sortiment brýlových obrub. Odborně poradí s výběrem brýlí a poskytují kvalitní servis.

Větrník

PS Hraničář Červená Voda pořadá dětské tábory již řadu let a jejich základna se nachází kousek od České Skalice poblíž vesnice Větrník, od které se odvíjí jejich název.